Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs
Kontaktinformācija
Pēdējās izmaiņas veiktas:
04.03.2019.

LU Akadēmiskā bibliotēka

Rūpniecības iela 10 Rīga, LV-123

acadlib@lib.acadlib.lv

+371 67033951 

 

 

 

 

Direktore 

Venta Kocere

 

venta.kocere@lu.lv

 +371 67033955,

+371 29549145

   

Direktora vietniece 

Ineta Kivle

 

 

 

 

 

 

 

ineta.kivle@lu.lv

 

 

 

+371 22021550

+371 29418434

   

Izpilddirektors  

Valdis Mazulis

 

valdis.mazulis@lu.lv

 

+371 67033951

 

 

 

Digitalizācijas projektu vadītājs 

Valdis Mazulis 

 

valdis.mazulis@lu.lv

 

+371 67033951

 

 

 

Lasītāju reģistrācija

Zaiga Avote 

 

zaiga.avote@lu.lv

 

+371 67033956

 

 

 

Misiņa bibliotēka 

Gunta Jaunmuktāne

 

gunta.jaunmuktane@lu.lv

+371 67033954,

+371 29447559

+371 67033956

 

 

 

Misiņa bibliotēkas lasītava 

Vita Aišpure, Dzintra Markuse,  Vija France

 

+371 28341500

+371 67033956 

   

 

Misiņa bibliotēka - uzziņas

 

 

+371 67033956

 

 

 

Rokrakstu un reto grāmatu nodaļa un lasītava

Aija Taimiņa

 

aija.taimina@lu.lv

 

+371 27096121

 

 

 

Austrijas bibliotēka un Šveices lasītava     

Ņina Kočetkova       

 

nina.kocetkova@lu.lv

 

+371 67033960 

 

 

 

Starpkultūru dialoga centrs  

Linda Eltermane

 

linda.eltermane@lu.lv

 

 

+371 29368802

 

  

Krājuma komplektēšanas un

attīstības nodaļa

Daina Gulbe

 

 

 

 

daina.gulbe@lu.lv

 

 

 

 

+371 67033957

 

  

LU Infrastruktūras departamenta Tehniskā nodrošinājuma daļas mājas pārvaldniece

Ruta Zālīte  

ruta.zalite@lu.lv

+371 26309540

 

 

 

Sargi

 

+371 67033958