Haralda Prekla (Austrija) akordeona spēles koncerts "Tikai valsis! 3/4-taktu no Franča Šūberta līdz Chick Corea".
(26.02.2009)

Haralds Prekls dzimis 1963. gadā Heidelbergā. Viņš studēja akordeonspēli Trosingenas konservatorijā pie Silvijas Venkes un Jozefa Bugala, mācījās kursos pie Ivana Kovala, Kristiana Mutšpīla, Vinko Globokara, Mihaela Rīslera un no 1993. gada  līdz 1998. gadam  pie Stefana Husonga Vasaras akadēmijā Mozarteum Zalcburgā. Līdz 1993. gadam strādāja par mūzikas skolotāju Trosingenas un Heidelbergas mūzikas skolās. Līdz 1993. gadam bija  « Ensemble 88»  dibinātājs un vadītājs. No 1990. gada Tiroles Zemes konservatorijas pasniedzējs Insbrukā un no 1991. gada  zemes mūzikas skolā   Westliches Mittelgebirge (Rietumu viduskalni).  No 1996. gada  Jaunās kompozīcijas akadēmijas docents Švacā. Haralds Prekls ir TENM (Tiroles Jaunās mūzikas ansambļa) vadītājs.

Solokoncerti, kamermūzika, mūzika lasījumiem un teātrim daudzās Eiropas valstīs un Japānā.

Pasākumu atbalsta:

Austrijas Federālā izglītības , mākslas un kultūras ministrija,

Austrijas Republikas vēstniecība Latvijā, Austrijas bibliotēka Rīgā, Latvijas Akadēmiskā bibliotēka,
Latvijas Vācu valodas skolotāju asociācija,  ISEC Pedagogu tālākizglītības daļa,

Rīgas Izglītības un informatīvi metodiskais centrs.