Sākumlapa
 
LV  EN   Drukāt   Lapas plāns
Informācija presei
Šveices Valsts Kultūras fonda Pro Helvetia grāmatu dāvinājuma prezentācija un šveicieša Ērika Jozefa Grubeļa priekšlasījums „Glarusas kantons : vēsture, leģendas un šodiena”
25. februāris, 2015
2015. gada 27. februārī  plkst. 17.30 Latvijas Universitātes Akadēmiskajā bibliotēkā, Rīgā, Rūpniecības ielā 10,  notiks Šveices Valsts Kultūras fonda Pro Helvetia grāmatu dāvinājuma prezentācija un šveicieša Ērika Jozefa Grubeļa priekšlasījums „Glarusas kantons : vēsture, leģendas  un šodiena” .
Pasākums notiks vācu valodā.
Pasākuma viesus ar uzrunām sveiks  Latvijas Universitātes Akadēmiskās bibliotēkas direktore Dr. Venta Kocere,  Šveices Konfederācijas vēstniecības Latvijā padomniece Dominika Pettere (Dominique Petter) , Latvijas Universitātes Humanitāro zinātņu fakultātes profesore Tatjana Kuharenoka un Šveiciešu biedrības Baltijā prezidents Hans Pēteris Pletšers (Hans-Peter Pletscher).
Pateicoties Šveices Valsts Kultūras fondam Pro Helvetia, kurš jau vairāk nekā desmit gadus atbalsta LU Akadēmiskās bibliotēkas Šveices lasītavu, tās krājumā ir lasītavu ar  jaunizdotām grāmatām. Arī šogad Šveices lasītavas krājums tika papildināts ar brīnišķīgiem šveiciesu rakstnieku darbiem, vairākas grāmatas vai autori no šās kolekcijas tika apbalvoti ar dažādām literārajām prēmijām.
Šveicietis Ēriks Jozefs Grubels ir pazīstams ar savām gleznu izstādēm un dalību dažādos kultūras pasākumos. 27.februāra pasākumā Ēriks Grubels stastīs par savu dzimto kantonu Glarusu. Glarusa ir viens no vecākajiem Šveices Konfederācijas kantoniem ar interesantu vēsturi un ļoti gleznainu dabu, kur mijas  kalni, ielejas un ezeri. 

Ņina Kočetkova, LU Akadēmiskā bibliotēka 

     
© Latvijas Akadēmiskā bibliotēka. Sūtīt e-pastu!
Dizains: Aivars Plotka. Izstrādātājs: Nordik IT, 2007.  MODUS CMS
 
 
Vēsture Sākumlapa