Sākumlapa
 
LV  EN   Drukāt   Lapas plāns
Arhīvs
Pieejamas jaunas izmēģinājuma pieejas datu bāzes
(05.10.2011)

Art & Architecture Complete

Datubāze nodrošina pieeju 380 pilnu tekstu periodiskajiem izdevumiem un 220 grāmatām, bibliogrāfiskajai informācijai un rakstu kopsavilkumiem no vairāk kā 780 žurnāliem, kā arī attēlu kolekcijai mākslā un arhitektūrā.

 

Computers & Applied Sciences Complete

Datorzinātņu nu lietišķo zinātņu datubāzē pieejama informācija par aptuveni 2200 akadēmiskajiem žurnāliem, no kuriem vairāk kā 1000 žurnāliem pieejami rakstu pilnie teksti.

 

Education Research Complete

Datubāze satur informāciju par visu līmeņu un nozaru izglītību. Pieeja 2010 žurnālu bibliogrāfiskai informācijai un rakstu kopsavilkumiem un vairāk kā 1200 pilnu tekstu žurnāliem un gandrīz 500 grāmatām.

 

Historical Abstracts with Full Text

Datubāze satur pilnu tekstu informāciju vēsturē no 1450. gada līdz mūsdienām. Kopumā pieejama informācija no vairāk kā 1800 žurnāliem, vairāk kā 40 valodās kopš 1955. gada. Pilnie teksti pieejami aptuveni 350 žurnāliem un 120 grāmatām.

 

Political Science Complete

Datubāze nodrošina pieeju vairāk kā 520 pilnu tekstu žurnāliem un vairāk kā 2900 žurnāliem piedāvā rakstu bibliogrāfisko informāciju un kopsavilkumus. Datubāze satur arī 340 pilnu tekstu grāmatas un vairāk kā 36000 pilnu tekstu konferenču materiālus.

 

Religion & Philosophy Collection

Datubāze piedāvā 300 pilnu tekstu žurnālus par dažādiem tematiem: pasaules reliģijas, konfesijas, Bībeles studijas, reliģiju vēsture, politiskā filozofija, morāles filozofija, filozofijas vēsture un citiem tematiem.

 

Science & Technology Collection

Kolekcija satur vairāk kā 830 pilnu tekstu žurnālus dažādās zinātnes un tehnoloģijas nozarēs, tai skaitā, astrofizika, ķīmija, datoru tehnoloģijas, ģeoloģija, aviācija, fizika, arheoloģija un materiālu zinātne. Bibliogrāfiskā informācija un abstrakti pieejami 1740 izdevumiem.

 

Visas augstāk minētās datubāzes pievienotas EBSCOhost Web abonēto datubāzu sarakstam: http://search.ebscohost.com/

 

Humanities Full Text

Datubāze satur 250 pilnu tekstu žurnālus humanitārajās zinātnēs no 1995. gada. Pieejami pilnu tekstu raksti, intervijas, grāmatu, baletu, operu, filmu un lugu apskati, daiļliteratūras darbi un dzeja.

 

Datubāze Humanities Full Text pieejama no WilsonWeb platformas: http://vnweb.hwwilsonweb.com/hww/jumpstart.jhtml

 

Visas EBSCO izmēģinājuma pieejas datubāzes pieejamas LU (Lanet) datortīklā līdz 30.11.2011.

 

Louislaw - http://www.loislawschool.com/pns/index.htp?content=/pns/start.htp

 Datubāze Louislaw ir vadošais juridiskais uzziņu serviss ASV, kuru izveidojis starptautiskais izdevējs Wolters Kluwer. Datubāze nodrošina visaptverošu, vienotu pieeju juridiskajai informācijai tiešsaistē. Izmēģinājuma versijā tiek nodrošināta pieeja divām datubāzes kolekcijām: Primary Law un Treatise Libraries.

Primary Law - pieejami federālie likumi, tiesas reglamenti, administratīvie noteikumi, nolikumi, statuti, regulas un citi juridiskie pilnteksta dokumenti no visiem ASV štatiem.

Treatise Libraries - ietverti informācijas resursi, kas ļauj apgūt tieslietas – nodrošinot informācijas analīzi, paskaidrojumus, praktisko informāciju specifiskās juridiskajās jomās, piekļuvi aktuālai informācijai un citiem datiem.

 Datubāzes lietošanas ceļvedis -

http://image.loislaw.com/prosite/flash/gettingstarted/

 Datubāzes resursu izmēģinājums pieejams LU (Lanet) datortīklā līdz 31.oktobrim.
 
Chemical Abstracts Service (CAS) datubāze SciFinder ir nozīmīga datubāze ķīmijā universitātēm un citām akadēmiskajām institūcijām. SciFinder nodrošina informācijas meklēšanu un satur dažādus ar ķīmiju saistītus datus – vairāk kā 10 000 žurnālus, patentus, ķīmiskās reakcijas, citēšanas informāciju, kā arī saites uz izdevēju datubāzēm u.c. SciFinder nodrošina pieeju augstas kvalitātes zinātniskajām datubāzēm: CAplus, REGISTRY, CASREACT, CHEMLIST, CHEMCATS un MEDLINE.

SciFinder izmēģinājums paredzēts LU darbiniekiem un studentiem, kā arī institūtu darbiniekiem akadēmiskai un izglītojošai izmantošanai ķīmijas nozarē. Lietošana komerciāliem nolūkiem nav atļauta.

 Datubāzes izmēģinājums pieejams LU (Lanet) datortīklā līdz 4. novembrim.

 

Konsultāciju saņemšanai un atsauksmju sniegšanai par šo datubāzu nepieciešamību lūgums sazināties ar LU Bibliotēkas Centrālās bibliotēkas konsultantu,

zvanot pa tālruni 67034432,

rakstot e-pastu uz vai

Skype: LU Bibliotēkas konsultants.

     
© Latvijas Akadēmiskā bibliotēka. Sūtīt e-pastu!
Dizains: Aivars Plotka. Izstrādātājs: Nordik IT, 2007.  MODUS CMS
 
 
Vēsture Sākumlapa