Sākumlapa
 
LV  EN   Drukāt   Lapas plāns
Informācija presei
Uzņēmējas Ināras Vilkastes grāmatas ”Uzbrukums valstij. “Neērtais Vaškevičs”’ izdevuma latviešu valodā atvēršanas svētki
24. marts, 2015
2015. gada 26. martā plkst. 13.00 Latvijas Universitātes Akadēmiskajā bibliotēkā Rīgā, Rūpniecības ielā 10 notiks uzņēmējas Ināras Vilkastes grāmatas ”Uzbrukums valstij. “Neērtais Vaškevičs”’ izdevuma latviešu valodā atvēršanas svētki.
 Grāmata, kas ir uzrakstīta savdabīgā kinolentes formātā, stingri balstoties uz dokumentiem, parāda, kā un kāpēc aizsākās I.Vilkastes un bijušā Muitas kriminālpārvaldes vadītāja Vladimira Vaškeviča vajāšana, kas turpinās nu jau desmit gadu.
Dokumenti rāda: agrāk tiesāts noziedznieks, kurš tiek apsūdzēts arī par V.Vaškeviča automašīnas dedzināšanu, apgalvo, ka ir KNAB operatīvais darbinieks; bijušais Saeimas un Valsts prezidenta drošības dienesta darbinieks ir iesaistīts automašīnas spridzināšanā, bet sodāmība viņam nav traucējusi darboties Nacionālo bruņoto spēku Militārajā policijā; cits drošībnieks, kurš sazin kāpēc spridzināšanas laikā atradies notikuma vietas ciešā tuvumā, jauc liecības, taču izmeklētāji viņam tic.
Atvēršanas pasākumā plašāk ar grāmatu iepazīstinās un ar lasītājiem tiksies Ināra Vilkaste, advokāte Jeļena Kvjatkovska un pārstāve Eiropas Cilvēktiesību tiesā Kristīne Krīgere.
     
© Latvijas Akadēmiskā bibliotēka. Sūtīt e-pastu!
Dizains: Aivars Plotka. Izstrādātājs: Nordik IT, 2007.  MODUS CMS
 
 
Vēsture Sākumlapa